Przeskocz do tekstu
Czy wiesz że... W 1818 roku nocowała w Lewinie Ludwika Baden-Duriach, żona cara Aleksandra I.

Wpisy: «12 3 45 6 7 »

Księga gości

Nowy wpis

Vielen Dank für diese Seiten! Ich war von Gießhübel im Adlergebirge oft in Lewin bei meiner Großmutter. Von 1945 - 1946 lebte ich mit meiner Mutter nach der wilden Vertreibung aus Gießhübel ein Jahr bei ihr. Meine Mutter verstarb da und ist auf dem Friedhof bei der Lewiner Kirche beerdigt. Wenige Tage später wurden Großmutter und ich wieder ausgewiesen und kamen nach Westdeutschland. Seitdem war ich erst einmal wieder in Lewin - und heute bin ich dank der schönen Aufnahmen im Geiste wieder dort. Nochmals: Dankeschön! Thea Frank

21 wrzesień 2008, 18:33

Thea

Hagen in Westfalen

www.giesshuebel.de

Świetny pomysł i realizacja,mile się ogląda i wspomina(łza w oku się kręci,bo nigdzie na świecie nie ma tego co w Lewinie).Fajnie oglądać stare widokówki rozpoznając miejsca w których spędziłem swoje dzieciństwo(szczególnie pagórki w okolicy wiaduktu).
Pozdrawiam seba
Będę odwiedzał Was regularnie.

31 sierpień 2008, 23:17

seba

Santa Ponsa (Mallorca)

 

Wspaniała strona! Dobrze znam okolice Lewina, w dzieciństwie wszystkie wakacje spędzałem w nieodległym Taszowie. Jekże się cieszę, że mogę dziś przeglądać fotografie i widokówki z tych miejsc, które i dla mnie wiążą się ze wspaniałymi wspomnieniami! Pozdrawiam serdecznie!

21 sierpień 2008, 12:57

Kuba

Wrocław

 

Piękna i bardzo ciekawa strona :) Cieszę się, że natrafiłam na nią dzięki podajowi.

26 lipiec 2008, 20:40

rokefeler

bydgoszcz

 

JESTEM NAPRAWDE W SZOKU PO PRZECZYTANIU TEJ STRONY JEST NAPRAWDE SWIETNA!ZROBIL PAN KAWAL BOBREJ ROBOTY GRATULACJE! P.S-NIE SADZILEM ZE W LEWINIE MIESZKAJ TAK INTELIGETNI LUDZIE I ZTAKA PASJA JESZCZE RAZ GRATULACJE)!

5 lipiec 2008, 00:10

KAMIL

NEW YORK

 

pozdrawiam. mieszkałąm w jeleniowe bardzo dawno temu i brakowało mi wiadomości , zdjęć . strona na 10. gratulacje. lewin i okolice to najpiękniejszy region świata i ta strona to udowadnia. jeszcze raz dziekuję.

14 kwiecień 2008, 11:42

anida

białystok

 

Cały zestaw widokówek o Lewinie i okolicy,to wspaniały przykład pasji zbieracza i lokalnego patriotyzmu autora.Serdecznie gratuluję.Dzień dzisiejszy należy do aktualnych władz,a te wykazują się wyrazną niechęcią doprowadzenia miasta do dawnej świetności lub przynajmniej do poprawienia jego wizerunku.Radni do roboty razem z wójtem!

12 kwiecień 2008, 17:26

Leszek

Cieszyn

 

Czuję do Lewina i okolic ogromny sentyment.Jako młody człowiek jeździłem tu na kolonie organizowane z Katowic.To właśnie te pobyty w górzystym rejonie Lewina zaszczepiły we mnie bakcyla do gór.Wielka chwała takim ludziom jak Pan Kisza który stworzył tą stronę.Urok takich miasteczek jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.Pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców i znajomych z Lewina przesyłamy z Katowic i okolic

9 kwiecień 2008, 22:27

Marian

Mikołow

 

Bylabym swinia gdybym publicznie nie przyznala ze jestem z Taty dumna. Po prostu mowe odejmuje. Szereg lat poszukiwan, gromadzenia materialow i prosze, oto efekt. Na miare zasluzonego calusa:)
Gratuluje Tacie i calemu zespolowi:)

4 kwiecień 2008, 14:39

Mira

Grantham

 

Piękna strona. Gratuluje tak rzeczowego podejścia do tematu. Ogrom pracy musiał Pan włożyć w to opracowanie. Mieszkałem w Lewinie przez 25 lat, to były cięzkie ale najpiękniejsze chwile mojego życia. Teraz odwiedzam Lewin dwa razy w roku i jest mi smutno gdy widzę upadek. Pan jednak uświadomił mi (odkrywając nieznaną mi historię), że to wspaniała miejscowość, warta poświęceń mieszkańców i wszystkich którzy ją szczerze kochają. Gratuluję pracy. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

20 luty 2008, 01:37

Darek

Leszno

 

Zaluguj
~