Przeskocz do tekstu
Czy wiesz że... Pomnik w rynku był pierwotnie poświęcony ofiarom I Wś. Został wybudowany ze składek społecznych w 1926 roku.

Wpisy: «15 6 7 89 10 »

Księga gości

Nowy wpis

Mój Stary Przyjacielu chciałbym nawiazać z Tobą zerwany przed laty kontakt.Jestem pod wrażeniem tego co robisz,przecież Lewin to kiedyś było również moje Miasteczko. Nigdy nie zapomnę jak uczyłeś mnie fotografii.
Bardzo proszę odezwij się.

18 sierpień 2006, 21:30

Zbyszek

Radków

 

Panie Witku ! Strona rewelacyjna ,jestem mieszkańcem Lewina i naprawdę jestem pod wrażeniem.Nigdy nie wiedziałem ze w Lewinie był bank.To wszystko co Pan przedstawil jest nie samowite.Gratuluję i wpisuję stronę do ulubionych.
I jeszcze rada dla odwiedzających stronę- żale na obecną opiekę społeczną i urzędników w gminie wyrażajcie i plujcie gdzie trzeba . Pozdrawiam Pana Witka i żonę Anię. Dominik

26 lipiec 2006, 22:28

DOMINIK

LEWIN KŁODZKI

 

Panie Witoldzie!
Wspaniałe strony o Lewinie i jego historii.
Z wielkim zainteresowaniem i wzruszeniem obejrzałem wszystkie zamieszczone zdjęcia.Urodziłem się w Lewinie ale wyjechałem na początku lat 60.
Ośrodek,który Pan stworzył
pozwolił mi odbyc podróż sentymentalną.

P.S. Nie zgadzam się z opiniami niektórych gości, co do mieszkańców Lewina, tak jak wszędzie są tam również ludzie którzy mogą byc wzorem dla innych.Tylko nikt ich nie widzi, lepiej narzekac - a może zrobic coś samemu

21 lipiec 2006, 10:31

Krzysztof

Warszawa

 

Świetna, bardzo mi sie podoba, chyba jedna z ładniejszych jaka widzę - wielkie gratulacje. Dodałam do ulubionych - w wolnych chwilach obejrzę baardzo dokładnie

14 lipiec 2006, 21:09

Beata

nie wiadomo skąd

 

Fajna Stronka.

23 czerwiec 2006, 00:15

Szybki

nie wiadomo skąd

 

Brawo tato kishman'a
całkiem ciekawa stronka
:-P

22 czerwiec 2006, 15:09

struna

wrocek

www.struna.kom.pl

Widzialem tu cos co mi sie niebardzo podoba. Czyli wpisy ktore opisują nie stronę,lecz stan Lewina i głupotę ludzi rządzących ta miejscowoscią. A celem autora jest historia.
Co tu dużo mowic? Ja jestem daleko od tego teraz, choć bardzo lubię Lewin bo z moim tata czyli autorem tej strony spędzałem tam duzo czasu, a nawet pracowałem tam jakiś czas. Jest to naprawdę urocze miejsce i nie każdy moze powiedzieć ze z miłą checią tam wraca.
Ja tak.
Bardzo proszę o brak polityki i narzekania na ludzi z Urzedu Gminy i pijakow bo ta strona nie jest od tego i wiem ile pracy mój ojciec włożył w stworzenie tej strony.

Ludzie podziwiać a nie krytykować.
Z poważaniem
Bartlomiej Kisza

Ps. mam nadzieję ojciec że się nie pogniewasz za ten wpis. Buziaki, papa. Pozdrowienia z Francji.

22 czerwiec 2006, 14:00

kish-man

La Rochelle

 

ZAPEWNE OFICJALNA STRONA MA SWOJEGO MODERATORA, A DO PORUSZANIA PROBLEMOW POTRZEBA NIEZALEŻNOŚCI,
JAK NAJDALEJ OD POLITYKI, BO TO ŻE KAMIENICE SIE SYPIA I ZE BRAK JEST GOSPODARNOŚCI POWINNO BYĆ PONAD PODZIAŁAMI :)

19 czerwiec 2006, 13:40

LUCJAN

LEWIN

 

Moim zamiarem było stworzenie strony historycznej i kolekcjonerskiej. Nie mam ambicji dziennikarskich i chciałem uniknąć upolitycznienia tej strony. Też widzę że w Lewinie wiele rzeczy należy zmienic, ale ja zamierzałem pokazywać historię miasteczka i jego piękno. Od publicystyki jest oficjalna strona gminy i tam też funkcjonowało forum. A nikt jakoś nie chciał z niego korzystać. Zostało więc zamknięte. Czy prywatna osoba musi zastępować organy oficjalne? Ta sprawa wymaga przemyślenia i obiecuję że się nad nią zastanowię.
Jeśli przekonacie mnie że forum jest potrzebne, dostosuję się do Waszych życzeń.

19 czerwiec 2006, 11:54

Witold Kisza

Kudowa Zdrój

www.lewinklodzki.pl

Co do forum... kto wie kto wie... jeśli uda się nam zachować rzeczowość dyskusji a nie ulegać pieniactwu to może o tym pomyślimy :) A na razie proszę pisać w księdze gości :)

19 czerwiec 2006, 11:31

tomasiek

Kłodzko

www.tomasiek.cp.win.pl

Zaluguj
~