Przeskocz do tekstu
Czy wiesz że... Basen w Lewinie wybudowany został za fundusze komunalne w 1920 roku.
Powrót

PIERWSZA ROCZNICA STRONY.

Sporządzono dnia: 07.05.2007 roku

Właściwie całkiem bym o niej zapomniał. Ale otrzymałem rachunek za przedłużenie dzierżawy serwera – księgowi nie zapominają.

A ta pierwsza rocznica istnienia strony jest dla mnie bardzo ważna. Daje okazję do podsumowania dotychczasowej działalności i zastanowienia się nad planami dalszego rozwoju.

04.05.2006 r po prawie trzymiesięcznych dyskusjach i przymiarkach – zarejestrowałem domenę www.lewinklodzki.pl . Stronę tworzyłem właściwie dla własnej satysfakcji. Chciałem pokazać Lewin taki, jak ja go pamiętam. No i chciałem oczywiście pochwalić się rosnącym zbiorem widokówek tego miasteczka. Nie wiedziałem że tak wielu ludzi się tą stroną zainteresuje. W ciągu roku zarejestrowaliśmy ponad 55 tysięcy wyświetleń. Daje to średnią 150 osób dziennie. Jak dla mnie to zaskakująco duże zainteresowanie. Ale znaczy to również że Lewin ma wielu wielbicieli i strona jest potrzebna.

Otrzymałem w ciągu roku sporo wiadomości od ludzi z całego świata. Zarówno od byłych mieszkańców Lewina, jak i od turystów, którym to miasteczko zapadło w pamięć. Dziękuję za wszystkie uwagi – zarówno te krytyczne jak i te pochwalne. Na pewno niektóre z tych pomysłów postaram się wykorzystać. Mam nadzieję że nadal będę podobne wiadomości otrzymywał. A może ktoś z mieszkańców lub byłych mieszkańców zdecyduje się nadesłać jakieś swoje wspomnienia? Chętnie takie informacje zamieszczę na tej stronie.

Strona nie zmieni jednak swojego charakteru. Nadal pozostanę przy nastroju nostalgiczno – wspomnieniowym, nie mieszając się w wydarzenia współczesne i politykę lokalną. Na pewno nie założę też forum, czego domagali się niektórzy czytelnicy. Od informacji bieżących jest oficjalna strona gminy. Tam też istniało forum, które zamknięto z powodu małej frekwencji. Ja pozostanę przy prezentacji historii miasteczka i okolicznych wiosek.

Moje szczególne podziękowania i wdzięczność należą się panu Tomaszowi Woś. Jest on autorem całej grafiki i cały czas pilnuje, aby strona działała bezawaryjnie. Mam nadzieję panie Tomku że nasza współpraca nadal będzie tak owocna jak dotychczas.

Sporządził: Witold Kisza

Zaluguj
~